poniedziałek, 16 maja 2011

by the meadow side.

 no, to właśnie jest taka mała manifestacja nowego stylu, który będę starał się utrzymywać przez najbliższy czas. teraz będzie dużo macro, znaczy jego namiastek, ale myślę, że nie mniej ciekawie :)
polecam powiększyć trzecie z kolei, third photo will be nicer i you will zoom it :)







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz