bgfoto
niedziela, 15 maja 2011
buszujący w zieleni.
chyba odkrywam nowy nurt w mojej fotografii... zobaczymy co z tego wyjdzie. nie wrzucałem dawno nic na bloga, bo albo nie miałem czasu albo mi się najzwyczajniej w świecie nie chciało. miejcie zrozumienie. :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz