niedziela, 15 maja 2011

buszujący w zieleni.

chyba odkrywam nowy nurt w mojej fotografii... zobaczymy co z tego wyjdzie. nie wrzucałem dawno nic na bloga, bo albo nie miałem czasu albo mi się najzwyczajniej w świecie nie chciało. miejcie zrozumienie. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz