wiosna przyszła, czyli czas najwyższy na lepszy fotograficzny rozwój. na bloggerze jestem 'zielony', ale postaram się trzymać jakiś poziom moich fotografii. :>
od razu powiem, że to co prezentuję widzi jedynie małe poprawki typu : cienie i temperatura kolorów. nic więcej.
~ enjoy yourself !


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz