piątek, 22 kwietnia 2011


 wiosna przyszła, czyli czas najwyższy na lepszy fotograficzny rozwój. na bloggerze jestem 'zielony', ale postaram się trzymać jakiś poziom moich fotografii. :>
 od razu powiem, że to co prezentuję widzi jedynie małe poprawki typu : cienie i temperatura kolorów. nic więcej. 


 ~ enjoy yourself !
od razu powiem, że to co prezentuję widzi jedynie małe poprawki typu : cienie i temperatura kolorów. nic więcej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz