dziś w ciepłej tonacji, trochę macro. i... to tyle. tak sobie myślę o spróbowaniu swoich sił w portrecie... : D zobaczymy co z tego wyniknie, o ile coś w ogóle. no w każdym razie jak wypali to zobaczycie :)
``jeszcze trochę nerwówki przez parę osób, załatwię, co trzeba i będzie spokój``
serdecznie zapraszam do oglądania i komentowania. :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz