portraits !
Cześć wam. Dziwne, że tu pojawił się portret ? Może odrobinę, ale ile można trzaskać makro i temu podobne. Już wcześniej działałem z portretem, ale jakoś teraz, ta sesja mi się spodobała, więc ją tu wrzucam. Mam cichą nadzieję, ze wam się spodoba :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz