bgfoto
środa, 8 czerwca 2011
s&s
prostota, bardzo wskazana według mnie. lubię ją, chociaż czasami trzeba troszkę nawciskać w kadr. dziś ( po długiej przerwie ) tylko jedna fotka, w imię zasady o prostocie. mam nadzieję, że się wam spodoba. :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz