środa, 8 czerwca 2011

s&s

prostota, bardzo wskazana według mnie. lubię ją, chociaż czasami trzeba troszkę nawciskać w kadr. dziś ( po długiej przerwie ) tylko jedna fotka, w imię zasady o prostocie. mam nadzieję, że się wam spodoba. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz